İLGİ her kapıyı açan sihirdir!

Eğitime olan yenilikçi bakış açımızla, geleceğin teminatı olan en değerli varlıklarınızın yüreğine dokunmaya devam ediyoruz

İletişim

OKULUMUZ HAKKINDA

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Aydın İlgi Anaokulu; güler yüzlü, deneyimli ve uzman eğitim kadrosuyla; çocuklara tam gün, yarım gün olarak hizmet vermektedir. 800 m2 alanda, geniş bahçe alanına kurulmuş okulumuz iki binadan oluşmaktadır. Oyun parkı, açık hava sınıfı ve öğrencilerimizin meyve, sebze tarımı yapabilecekleri ayrı bir bahçe atölyesine sahiptir. Yaş gruplarına uygun düzenlenen sınıflarımız, uyku odamız, oyun ve spor salonumuz, serbest etkinlik alanımız, rehberlik birimimiz ve yemekhanemizin tüm eğitim yılı boyunca öğrencilerimize hizmet vermektedir.

  • Yaratıcı, özgüvenli, uyumlu, üretken, pozitif düşünebilen; Kendilerine ve çevrelerine saygılı, paylaşımcı, öğrenmeye açık, araştırmacı bir birey olmalarını destelemek; duyarlı ve barışçıl davranışlar kazanmalarını sağlamak.
  • Bilişsel, sosyal - duygusal, psikomotor, dil gelişimlerini ve öz bakım becerilerini desteklemek.

Aydın İlgi Anaokulumuzda 36 aydan itibaren öğrenci kabul etmekteyiz. “Eğitim ilgi ile başlar.” felsefesiyle; her çocuğun ilgi ve yetenekleri doğrultusunda mevcut potansiyelini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleriz. Eğitim programımızda, öğrencilerimizin yaratıcılığının gelişmesine yardımcı olan ve onların farklı öğrenme türleri ile zekâ tiplerine uygun öğrenci merkezli uygulamalar esas alınır. Öğrencilerimize deneyimlerle görerek, yaparak ve yaşayarak öğrenmeleri için fırsatlar sunan eğitim sistemimizde etkili ve kalıcı öğrenme hedeflenir. Bu doğrultuda öğrencilerimizin gelişimi için temel hedeflerimiz şunlardır:

  • Sportif, sanatsal ilgi ve becerilerini keşfetmelerini, geliştirmelerini sağlamaK.
  • Kültürel farklılıkları kabul eden; Hoşgörülü, sorumluluk bilinci yüksek, kendini iyi ifade eden, sosyal, sorgulayan, keşfeden, problem çözebilen, mutlu, başarılı, bir üst yaş grubuna hazır çocuklar yetiştirmek, temel varlık sebebimizdir.
  • Vizyonumuz Misyonumuz Fotoğraf Galerisi

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Özel Aydın İlgi Anaokulu

Eğitim İLGİ ile Başlar ve İLGİ her kapıyı açan sihirdir.

Çalışma Saatlerimiz

Okulumuz, 08.00 - 18.00 saatleri arasında eğitim hizmeti vermekle beraber; 07.30 - 18.30 saatleri arasında nöbetçi öğretmen sistemiyle açıktır. Okulumuz yarıyıl ve yaz tatillerinde de faaliyet göstermektedir. Yaz Okullarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Mimar Sinan Mah. 2389 Sk. No:11-13 Beyaz Saray Villaları
Efeler, AYDIN

info@aydinilgianaokulu.com

+90 256 221 22 44

+90 549 218 22 44

Yükleniyor
HATA! +90 549 218 22 44 telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz!