Hijyen ve Dezenfekte

Okulumuzda Sağlık Bakanlığı onaylı Hijyen Dezenfektan uygulamaları ile hastalıklara dur diyoruz.

Kış aylarıyla beraber mikroplar, virüsler ve dolayısıyla bulaşıcı hastalıklar sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Yaşları nedeniyle bağışıklık sistemleri henüz tam olarak gelişmeyen çocuklarımız mevsimsel hastalıklara daha kolay yakalanır. Yaşadığımız çevrenin temizlik ve hijyenine ne kadar dikkat etsek de çevremiz sıcak veya soğuk hava koşulları fark etmeksizin bakteriler ve virüsler ile çevrilidir. Birçok tedbir yöntemi ile bu virüs ve bakterilere karşı kendimizi korumaya çalışırız. “Hijyen ve Dezenfektan “ uygulaması ile anaokulunuzda ki yerleşik tüm virüs ve bakterilere karşı artık savunmasız değilsiniz.Hijyen ve Dezenfeksiyon uygulaması sonrasında tüm ortamlar beş dakika içinde bilinen ve risk grubunda olan 650 bulaşıcı virüs ve bakteri yok olur.

Hijyen ve Dezenfeksiyon uygulaması ile çok güçlü anti bakteriyel ve anti viral etkinlik başlar ve virüsler ile bakterilere tüm kapılar kapanır.

Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi bir çok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir.

Polio Type 1 , Polio Type 5 , Hepatit B , Hepatit C , Hiv , H1N1 gibi bir çok virüs üzerinde uygulama sonrasında 5 dakika içerisinde yok edici özelliğe sahiptir.

Hijyen ve Dezenfeksiyon zararlı kimyasal bileşik içermediğinden dolayı çevreci ve sağlığa zararı olmayan bir üründür.

Hijyen ve Dezenfeksiyon uygulaması sonrasında ortamda ki bütün kötü kokuları yok eder.

Hijyen ve Dezenfeksiyon uygulama sonrasında ardında her hangi bir leke veya koku bırakmaz. Geri kalan tek şey hijyenik bir ortam, su ve oksijendir.

Hijyen ve Dezenfeksiyon uygulaması diğer tüm yöntemlerden daha ekonomik dezenfeksiyon imkanı sunar.

Hijyen ve Dezenfeksiyon nuygulanan anaokullarında yerleşen hastalıklar yok edildiğinden okulda hastalanan öğrenci sayısı azalır.